تولید انبوه سنگ های سفید در ابعاد اسلب

نام سنگ :

سنگ مارمارا ترکیه

نوع سنگ :

مرمریت

ابعاد :

اسلب

ضخامت :

2cm

رنگ سنگ :

سفید
توضیحات

مرمریت مارمارا یکی از معروف ترین انواع مرمریت در ترکیه و سراسر جهان است. این سنگ‌های طبیعی در جزیره مارمارا که یکی از مناطق شهر بالیکسیر ترکیه است استخراج می‌شوند. آنها یکی از با کیفیت ترین انواع سنگ مرمریت در جهان هستند و تمام استانداردهای صنعت را رعایت می کنند.

ما اغلب در دکوراسیون ها و مکان های مجلل با این نوع سنگ مرمریت مارمارا مواجه می شویم. این سنگ  شامل سایه های سفید، خاکستری و نقره ای در ساختار خود است. یکی از بارزترین ویژگی های این نوع مرمریت خطوط راه راه آن است.

جزیره مارمارا، واقع در جنوب غربی دریای مارمارا، محل قدیمی ترین معادن سنگ مرمریت در جهان است. ممکن است قبلاً متوجه شباهت بین کلمات Marmara و Marble شده باشید. هر دوی این کلمات در بسیاری از زبان ها به جای یکدیگر استفاده می شوند.

مرمریت مارمارا با کیفیت ترین نوع مرمریت در ترکیه و سایر نقاط جهان به شمار می رود. این قدیمی‌ترین سنگ‌های مرمر جهان از زمان‌های قدیم مورد علاقه بسیاری از جوامع بوده است. به عنوان مثال، در مسجد اقصی در منطقه شهر قدیمی در شرق اورشلیم، در بسیاری از کاخ‌های امپراتوری عثمانی، در شهرها و کاخ‌های تمدن افسوس و تروا و ساختمان‌های روم و بیزانس باستان استفاده می‌شد. لیست ادامه دارد و ادامه دارد.

بارزترین ویژگی این نوع مرمریت این است که یک سنگ طبیعی کمیاب است که می تواند با شرایط آب و هوایی مناطق مورد استفاده سازگار شود. امروزه همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و در بسیاری از ساختمان ها و پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

● به طور کلی این نوع سنگ مارمارا برای انواع کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است.

● اکثر طراحان و معماران از این سنگ در میزهای آشپزخانه، کفپوش ها و دیوارپوش ها ترجیح می دهند.

● همچنین می توان آنها را به عنوان پوشش دیوارهای خارجی، در پارکت و سنگ فرش، پوشش پله و پله، قرنیز و پوشش کف نیز استفاده نمود.

● مارمارا راه راه  معمولاً در طرح های مجلل و مناطق مرطوب ترجیح داده می شوند. تمام حمام های ترکی از این نوع مرمریت ساخته شده اند و در دکوراسیون حمام به طور گسترده ای ترجیح داده می شوند.

دیگر محصولات ترسا