سنگ امپرادور دارک اسپانیا

سنگ امپرادور دارک اسپانیا از خانواده سنگ های مرمریت می باشد که در بازار ایران نیز کاربرد فراوانی دارد. از این سنگ ساختمانی برای دکوراسیون داخلی مخصوصا در کف استفاده زیادی می شود. زیبایی فوق العاده و شیک بودن آن منجر شده که امروزه طرفداران بسیاری داشته باشد. سنگ امپرادور دارک از جمله سنگ هایی است که می تواند نظر مثبت هر بیننده ای را به خود جلب نماید. همانگونه که از نام این سنگ ساختمانی متوجه خواهید شد، معدن اصلی آن در خارج از کشور و در اسپانیا واقع شده است. با توجه به قیمت مقرون به صرفه سنگ امپرادور اسپانیا امروزه بسیاری از ساختمان ساز ها و معماران داخلی از آنها برای دکور ساختمان ها استفاده می نمایند.این سنگ ساختمانی در دو نوع دارک و لایت در بازار یافت می شوند که نوع دارک آن به مراتب از نوع لایت قیمت بیشتری دارد.
 
کارخانه سنگبری عظیمی، با سالها سابقه و تجربه در صنعت سنگ ایران، آماده تامین سنگ امپرادور دارک اسپانیا در اندازه های مختلف و اسلب با تولید انبوه و قیمت رقابتی در ایران میباشد. انبار بزرگ و نمایشگاه سنگ عظیمی در تهران آماده بازدید از مشتریان گرامی میباشد.
تلفن : 02122980937
 شماره همراه : 09123062974
 انبار تهران : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار بوستان، ابتدای گلبن نهم

سنگ امپرادور اسپانیا
 

کارخانه سنگبری عظیمی قادر به تولید اسلب سنگ امپرادور دارک اسپانیا تا ابعاد 300cm x 200cm بنا به سفارش مشتری و فروش سنگ امپرادور میباشد. سنگ امپرادور ساب پذیری بالایی دارد و جز دسته های مرمریت قرار می گیرد. ترکیب امپرادور دارک و لایت ، یک چیدمان زیبا را به نمایش خواهد گذاشت.
 


سنگ امپرادور اسپانیا

آشنایی با سنگ امپرادور اسپانیا

از لحاظ ظاهری سنگ امپرادور اسپانیا دارای زمینه تیره رنگ مشکی است که دارای رگه های طلایی و زنبوری شکل می باشد. واردات سنگ امپرادور اسپانیا عموما یا از طریق دریا و یا از طریق جاده است. تقاضای بسیار بالای بازار برای این سنگ ها منجر شده است که برای حمل و نقل و واردات آن تمهیدات بسیاری را اعم از نحوه بسته بندی، انتقال و ... در نظر بگیرند. از جمله ویژگی های منحصر به فردی که سنگ امپرادور اسپانیا را از دیگر سنگ های ساختمانی تفکیک می نماید، مواردی هستند که در زیر لیست شده اند:
 • قطر متفاوت سنگ ها که برای کاربرد های مختلف ارائه می شوند.
 • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی در شرایط آب و هوایی متفاوت
 • یک دست بودن و ظاهری صیقلی و شفاف
 • سنگ امپرادور اسپانیا دارای کمترین میزان ناخالصی است.
 • آینه ای و شفاف بودن این سنگ ساختمانی از آن جلوه خیره کننده ای را به نمایش می گذارد.
 • استحکام بالای سنگ در مقابل ضربه و یا رفت و آمد های زیاد
 • فرآوری با کیفیت و از بین بردن تمام سوراخ های موجود در ظاهر سنگ امپرادور اسپانیا
 • حذف تمام ترک ها و عدم وجود تخلخل در ساختار سنگ ها

امپرادور دارک اسپانیا
 

آشنایی با کاربرد ها و ویژگی های سنگ امپرادور اسپانیا

سنگ امپرادور اسپانیا از جمله سنگ های تیره در صنعت ساختمان به شمار می آیند اما این سنگ ها چنانچه در مکان هایی با نورپردازی قوی، استفاده شوند، ظاهر خیره کننده ای از خود به نمایش می گذارند زیرا یکی از خاصیت های اصلی سنگ امپرادور اسپانیا آینه ای بودن آن است. از این سنگ ساختمانی در مکان های زیادی استفاده می شود اما پرکاربرد ترین ها در زیر درج شده است:
 • استفاده از آن ها در حاشیه درهای آسانسور
 • استفاده از سنگ امپرادور دارک اسپانیا برای کف تالار های عروسی یا هتل ها
 • استفاده به عنوان نمای آشپزخانه
 • استفاده به عنوان کانتر مراکز عمومی
 • استفاده در سرویس های بهداشتی لوکس
 • استفاده در پاساژها، مراکز تجاری

سنگ امپرادور دارک 

سنگ امپرادور دارک اسپانیا

امپرادور دارک اسپانیامعماران در سطح جهان برای طراحی فضا حتما از سنگ امپرادور اسپانیا به عنوان یک گزینه شیک استفاده می نمایند. تراکم مولکولی بسیار بالای این سنگ موجب می شود تا میزان جذب آب در آن بسیار ناچیز باشد. به همین دلیل در مقابل پوسیدگی از خود مقاومت بالایی نشان خواهد داد. همچنین قطر بالای این سنگ ساختمانی منجر می شود تا بتواند حجم بالای فشار را تحمل نماید.
برای سفارش سنگ امپرادور اسپانیا لازم است تا در گام اول برآورد مناسبی از میزان سنگ مورد نیاز خود داشته باشید. از آنجا که این سنگ ها به صورت کوپ وارد کشور می شوند و در کارخانه به صورت اسلب برش خورده و فرآوری میشود.
سنگ امپرادور اسپانیا از طیف رنگی قهوه ای تا مشکی را شامل می شود. رنگ خاص این سنگ نه تنها در ایران بلکه در کل جهان طرفداران بسیاری دارد. باید در نظر داشت که جهت خرید سنگ امپرادور اسپانیا از شرکت های معتبر و خوش سابقه اقدام نمود زیرا دستگاه برش مناسب که زاویه سنگ ها را با دقت برش بزند و موجب لب پر شدن سنگ ها نشود، از اهمیت بالایی برخوردار است.
قیمت سنگ امپرادور اسپانیا کاملا به ظاهر سنگ مرتبط می شود. هر اندازه که رنگ سنگ تیره تر باشد و طرح های طلایی داخلی آن زیباتر باشند، دارای قیمت بالاتری نیز هستند. این سنگ ساختمانی از این حیث که تنها در معادن کشور اسپانیا یافت می شوند، منحصر بفرد هستند. سنگ ساختمانی مذکور جز سنگ های مرمریت است و به دلیل طرح شفافی که دارای عموما برای فرش نمودن فضای داخلی از آن استفاده می شود. سنگ امپرادور اسپانیا در دو دسته لایت و دارک طبقه بندی می شوند که نوع دارک دارای مرغوبیت بالا و قدرت ساب پذیری بالایی است.

فرم ارسال سوال جدید

پرسش و پاسخ

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید