سنگ امپرادور لایت ترکیه ، فوق العاده زیبا و مناسب کف و دیوار ورودی ساختمان ها و لابی های لوکس، کف آسانسور، روشویی و سرویس های لوکس، صفحه کابینت، پله و راه پله، نمای ساختمان، دیوار های پارکینگ، مشاعات، کانتر و محیط های لوکس میباشد. کارخانه سنگبری عظیمی قادر به تولید اسلب سنگ امپرادور تا ابعاد 300cm x 200cm یا بنا به سفارش مشتری،  سایز منحصر به فرد 100cm x 100cm و دیگر سایزهای رایج در بازار  و فروش سنگ امپرادور میباشد.سنگ امپرادور ساب پذیری بالایی دارد و جز دسته های مرمریت قرار می گیرد.
 

پروژه اجرا شده با ترکیب امپرادور دارک اسپانیا و امپرادور لایت ترکیهسنگ امپرادور دارک

سنگ مرمر قهوه‌ای روشن یا به رنگ عسل، که بواسطه‌ی رگه‌های محدود آن شناخته می‌شود. این سنگ در نقاط مختلفی از دنیا استخراج می‌شود، اما اصلی‌ترین محل استخراج و تولید سنگ امپرادور روشن ترکیه است. امپرادور ترکیه‌ای امروزه به یک مرجع تبدیل شده و علیرغم تفاوت‌های جزیی در رنگ سنگ با دیگر نقاط دنیا، تقاضای بسیار بالایی برای آن وجود دارد. از آنجاییکه این مدل از امپرادور در کشورهای دیگر فراوانی چندانی ندارد، مدل ترکیه‌ای آن سهم خوبی از بازار داشته و همچنین قیمت بالاتری نیز دارد. در تصویر زیر می‌توانید مقایسه‌ای از مدل ترکیه‌ای با مدل دیگری داشته باشید.
سنگ امپرادور لایت نیز از سنگ هایی است که زیبایی منحصر به فردی دارد. این سنگ به شفافیت سنگ امپرادور تیره می باشد و قدرت ساب پذیری آن را دارد. سنگ امپرادور روشن در کنار سنگ امپرادور تیره بسیار زیبا خواهد بود. این سنگ ساختمانی نیز قیمت نسبتا بالایی دارد و به طور محدود در فضاهای خاص به کار می رود.

فرم ارسال سوال جدید

پرسش و پاسخ

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید