سنگبری دهبید عظیمیارتباط باما

چرا سنگبری پارسیان دهبید عظیمی را انتخاب کنیم ؟


  • برش دقیق و گونیا

  • برش دقیق و گونیا باعث زیبا شدن خطوط بین سنگها میشود. کارخانه سنگبری پارسیان دهبید، ظرافت برش خود را با لبه های تیز سنگهای تولیدی خود، به نمایش درآورده است.

  • ساب و اپوکسی بی نظیر

  • ساب و اپوکسی بی نظیرسنگ های ما، آیینه شما هستند. این هدف با تولید سنگ هایی با لوکس بالاتر از 90 و اپوکسی بی نظیر محقق میگردد. با توجه به اپوکسی همرنگ استفاده شده بر روی سنگها، کوچکترین سوراخ های سوزنی هم قابل مشاهده نیستند.

  • سورت منحصر به فرد و یکدست

  • سورت منحصر به فرد با توجه به تعداد سورت ( 90 سورت ) انجام شده توسط این کارخانه، اختلاف رنگ و طرح سنگ دهبید به کمترین حالت ممکن رسیده است که این مزیت باعث افتخار تامین سنگ پروژه های لاکچری تهران و ایران گردیده است

درباره کارخانه سنگبری پارسیان دهبید عظیمی

تنها تولیدکننده انبوه سنگ ساختمانی در ابعاد بزرگ

مجموعه سنگ عظیمی با در اختیار داشتن کارخانه سنگبری پارسیان دهبید عظیمی ، بیش از یک دهه است که در صنعت تولید سنگ های ساختمانی پیشگام و صاحب سبک بوده است . مدیران خلاق و با تجربه این مجموعه با تاسیس و راه اندازی این کارخانه که مجهز به ماشین آلات بروز دنیا میباشد، توانسته اند با توجه به حجم بالای تولید و کیفیت فرآوری قابل توجه، رضایت مشتریان خود را در طول این سالها به همراه داشته باشند. طی سالهای اخیر این مجموعه، طی این سال ها سنگ مرمریت لته ترکیه امپرادور دارک اسپانیا و امپرادور لایت ترکیه را در کنار مرمریت دهبید به پروسه تولید انبوه خود اضافه نموده است. حجم توليد بالا ، حفظ كيفيت مطابق با استانداردهای بین المللی، قیمت استثنایی و زمان بندي دقيق براي تامين سفارش مشتريان از أهداف اصلي اين مجموعه به شمار مي آيد و تا به امروز اين هدف به بهترين نحو در اين مجموعه اجرا شده است.

کارخانه سنگبری پارسیان دهبید عظیمی کارخانه سنگبری پارسیان دهبید عظیمی